Advert

ASMEK, AKBEM ve ASFİM’de kayıtlar sürüyor

ASMEK Kemer Koordinatörü Zafer Yaman, Kemer ASMEK, AKBEM ve ASFİM’e şimdiye kadar toplamda 825 kişinin kaydını aldıklarını ve kayıtların halen devam ettiğini söyledi.

ASMEK, AKBEM ve ASFİM’de kayıtlar sürüyor
ASMEK, AKBEM ve ASFİM’de kayıtlar sürüyor
Bu içerik 653 kez okundu.
Advert

Ahmet Duran YENİGÜN

Antalya Sanat ve Meslek Eğitimi Kursları (ASMEK) kayıtları yoğun ilgi görüyor. ASMEK Kemer Koordinatörü Zafer Yaman yaptığı açıklamada, ASMEK Kemer’de 19 branşta kurs açtıklarını ve yeni kayıt döneminde şimdiye kadar 425 kişinin kayıt yaptırdığını ve kayıtların devam ettiğini söyledi. Yaman ayrıca AKBEM’de 8-14 yaş gurubu için liseye hazırlık kapsamında hafta sonları İngilizce, Türkçe, Matematik ve Fen Bilgisi kurslarını açtıklarını belirtti. AKBEM’e 250 öğrencinin kayıt yaptırdığını ve kayıtların halen sürdüğünü ifade etti. ASMEK’te meslek, bilgisayar, sanat ve yabancı dil gibi çok sayıda bölümde kurs imkânı sağladığını anlatan Zafer Yaman, kurs programları ilgili bilgilerin www.asmek.org.tr internet sitesinden öğrenilebileceği, kayıtlarda ise iki fotoğraf ve nüfus cüzdan fotokopisi istendiğini belirtti.

ASFİM KAYITLARI SÜRÜYOR

ASMEK Kemer Koordinatörü Zafer Yaman, ASFİM Spor Merkezi’ne de kayıtların başladığını ve kadın-erkek olmak üzere 150 kişinin kayıtlarını aldıklarını söyledi. Profesyonel eğitmen ve diyetisyen eşliğinde ücretsiz spor yapma imkânı sunan ASFİM'de vatandaşların, fitness, ağırlık merkezi, step-aerobik, pilates, yoga, zumba ve çocuklar için temel jimnastik branşlarında spor yapma imkânı bulduğunu anlatan Zafer Yaman, ASFİM’den 15 yaş üstü herkesin ücretsiz yararlanabildiğini belirtti.

Yaman, Kemer ASMEK, AKBEM ve ASFİM’e şimdiye kadar toplamda 825 kişinin kaydını aldıklarını ve kayıtların halen devam ettiğini söyledi.  

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X