Advert

ASMEK-ASFİM ve Anaokulu ön kayıtları başladı

Büyükşehir Belediyesi Antalya Sanat ve Meslek Eğitimi Kursları 2017-2018 yılı eğitim dönemi için ön kayıtlar başladı.

ASMEK-ASFİM ve Anaokulu ön kayıtları başladı
ASMEK-ASFİM ve Anaokulu ön kayıtları başladı
Bu içerik 991 kez okundu.
Advert

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kültür Müdürlüğü’ne bağlı Kemer ASMEK-ASFİM ve Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı Anaokulu ön kayıt heyecanı bugün başladı. ASMEK'e internet üzerinden başvurmak isteyenler, www.asmek.org.tr adresinden ön kayıt yaptırabilecek. İnternet üzerinden kayıt yaptıramayanlar ise doğrudan kurs merkezlerine giderek kayıt olabilecek.

İnternet üzerinden kayıt yaptırmak isteyen kursiyerlerin web sitesinden online kayıtlarını tamamlamalarının ardından, online kayıt belgesi, iki fotoğraf ve nüfus cüzdanı fotokopisiyle kurs merkezine gelerek kesin kayıt yaptırmaları gerekiyor. Kurs merkezindeki direkt kayıtlarda ise iki fotoğraf ve nüfus cüzdan fotokopisi isteniyor. Ön koşullu kurslarda, kursiyerlerin ek olarak istenen belgeleri de yanlarında getirmeleri gerekiyor.

 

ASMEK ve ASFİM yetkililerinin verdiği bilgiye göre kursa katılan kursiyer bayanların 3-6 yaş çocukları kurs saati süresince çocuk eğitim odasında öğretmen eşliğinde kurs saati bitene kadar bakılacağı bilgisi verildi. Açılan kursların yeterli öğrenci sayısı ve hocaların tamamlanmasından sonra ASMEK-ASFİM ve Anaokulu kursları 16 Ekim 2017 tarihi itibariyle derslerine başlayacak.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X