Advert

Ak Parti İl Başkanı Rıza Sümer: Kınıyoruz

Kemer Belediyesi’nin son meclis toplantısında yaşanan olayları kınayan Ak Parti Antalya İl Başkanı Rıza Sümer, “Kemer gibi güzide bir ilçemizin böylesine mafyavari usullerle yönetiliyor olmasından üzüntü duyuyoruz. Kemer’i yanlış yerel yönetim anlayışı ile yıllardır geriye götüren Mustafa Gül ne yazık ki Kemer Belediyesi’ni içinden çıkılamaz bir borçlanmaya sürüklemektedir” dedi.

Ak Parti İl Başkanı Rıza Sümer: Kınıyoruz
Ak Parti İl Başkanı Rıza Sümer: Kınıyoruz
Bu içerik 1085 kez okundu.
Advert

Ahmet Duran YENİGÜN

Kemer Belediyesi’nin son meclis toplantısında yaşanan tartışmaların ardından açıklama yapan Ak Parti Antalya İl Başkanı Rıza Sümer, “Kemer Belediyesi’nin son meclis toplantısında yaşanan olayları kınıyor, Kemer gibi güzide bir ilçemizin böylesine mafyavari usullerle yönetiliyor olmasından duyduğum üzüntüyü bir kez daha paylaşmak istiyorum” dedi.

Ak Partili Meclis Üyesi Yunus Nergiz’in meclis salonundan dışarı çıkartılmasını saygısızlık olarak nitelendiren İl Başkanı Sümer, “Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ün ilçe belediyesinin son meclis toplantısında partimizin meclis üyesi Yunus Nergiz’i hiç bir demokratik anlayışın kabul etmeyeceği şekilde salondan dışarı çıkarttırmasını tam bir saygısızlık olarak değerlendiriyorum. Partimizin Kemer Belediye Meclisi Plan Bütçe Komisyonu Başkanı Yunus Nergiz son derece haklı bir şekilde Kemer Belediyesinin orantısız harcamalarının hesabını sormuş milletin parasına millet adına sahip çıkmıştır. Kemer’i yanlış yerel yönetim anlayışı ile yıllardır geriye götüren Mustafa Gül ne yazık ki mecliste her yıl istediği borçlanma ile Kemer Belediyemizi de içinden çıkılamaz bir borçlanmaya sürüklemektedir. Biz milletin partisi olarak bu borçlanmaların nerelere ne için harcanacağını milletimizin bize verdiği yetki ile sormak mecburiyetindeyiz. Bunun yanında basında yer aldığı şekliyle bu olaya Mustafa Gül meclis üyesini attırdı denmesini de son derece yanlış buluyorum. Milletin temsilcisi her ne olursa olsun bu şekilde salondan çıkartılamaz. Biz milletimizin bize duyduğu güvenle bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada milletimizin tek kuruşunun dahi hesabını sormaya devam edeceğiz. Milletin emanet ettiği koltukları sahiplenerek bırakmak istemeyenler elbet milletimiz tarafından zamanı geldiğinde değerlendirilecektir.”

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X