Advert

Hale Gül: Mustafa Gül diye bir abim yok!

“Mustafa Gül ile olan münasebetim aynı anne babadan doğmak dışında bir şey değil” diyen Hale Gül; “Karakter ve kişilik olarak çok farklıyız. Onun yaptıklarını duyduğum zaman utanarak, kınayarak tepki veriyorum. Yaptığı herhangi bir şeyin ne benimle ne de ailemle ilişkilendirilmesini istemiyorum. Bizim Mustafa Gül diye bir ağabeyimiz yok“ dedi.

Hale Gül: Mustafa Gül diye bir abim yok!
Hale Gül: Mustafa Gül diye bir abim yok!
Bu içerik 1600 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Ahmet Duran YENGİÜN

Kemer’in Dedeler mevkii üzerinde imara aykırı gerekçesiyle yıkımı başlayan Hale Gül ve Emin Gül çiftine ait evde yıkım devam ediyor. Yıkıma tepki göstererek kendilerine herhangi bir tebligat ya da belgenin ulaşmadığını söyleyen ev sahibi Hale Gül; “Bize herhangi bir tebligat veya bir belgeyle gelmediler. Birden evimize gelip yıkım işlemlerine başladılar. Başkan şahsi meselelerini devletin gücünü kullanarak halletmeye çalışıyor. Mustafa Gül ile olan münasebetim aynı anne babadan doğmak dışında bir şey değil. Karakter ve kişilik olarak çok farklıyız. Onun yaptıklarını duyduğum zaman utanarak, kınayarak tepki veriyorum. Yaptığı herhangi bir şeyin ne benimle ne de ailemle ilişkilendirilmesini istemiyorum. Bizim Mustafa Gül diye bir ağabeyimiz yoktur. Onunda kız kardeşleri yok” dedi.

“DARP ETTİLER”

Yıkım esnasında polisler tarafından darp edildiğini anlatan Hale Gül, “Eve gelen memurlardan evdeki eşyalarımızı toplamak için 3 gün süre istedim. Lakin Yıkım Şefi Tamer Mutlu ‘Hayır efendim bu yıkım bugün gerçekleşecek. Süre tanımıyoruz, başkan öyle istedi’ dedi. Bende o anda özel eşyalarımızı belediye personelleri, polisler ve orada bulunan erkeklerin görmemesi amacıyla eve koştum. Sonuçta benim, kızımın ve eşimin özel eşyaları vardı. Eve koşunca 3 bayan polis bize engel olup yerlerde sürüklediler, merdivenlerden düştüm. Sürekli olarak kollarımdan asıldıkları için tişörtüm yırtıldı. Kollarım yara içerisinde kaldı. Bunun üzerine Kemer Devlet Hastanesi’nden darp raporu alarak savcılığa gidip belediye ekipleri, yıkım ekipleri ve gelen görevli polis memurları hakkında şikâyette bulundum. Hem usulsüz yıkım yaptıkları hem de darp uygulandıkları için. Dilekçelerimiz şu an savcılıkta. Tepemize Kemer Belediyesi ekipleri, onlarca zabıta ve polisle dikildiler, içeriden eşyalarımızı alamadan yıkıma başladılar” dedi.

ANNEMDE MUSTAFA’YI REDDETTİ

Annesi Nedret Gül’ün de Mustafa Gül’ü reddettiğini ifade eden Hale Gül, “Annem dün beni telefonla aradı, ağlayarak ‘Çok üzüldüm, bugüne kadar benim oğlumdur, evladımdır, ne olursa olsun onu ben doğurdum. Kalbimde kıyamadığım zamanlar oldu. Ama bundan sonra benim Mustafa diye bir oğlum yok. Benim üç tane kızım var. Sende üzülme bende ev çok istediğine geç otur. Ben annen olarak sonuna kadar senin arkandayım’” dedi.

Ayrıca Mustafa Gül’ün Yılmaz Hamurcu ile bizzat kontrat yapıp Liman Caddesi’ndeki otel arasında devletin yolu üzerine üstten köprü yaptığını belirten Hale Gül, Mustafa Gül için “Kaçak iş yapıyor, önce gitsin otelin bünyesindeki kaçak yerleri yıksın” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X