Advert

Osman Palçık’tan çarpıcı açıklamalar

1987 yılından buyana Kemer’de iş dünyası ve siyasi arenada yer alan Osman Palçık, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’e sert tepki gösterdi. Palçık; “Kemer’de bir suç örgütü var ve bu suç örgütünün başında da Mustafa Gül oturuyor. Trilyonlarca icraya borcun varken, bunlar nasıl kayboldu onu bize anlatsın” dedi.

Osman Palçık’tan çarpıcı açıklamalar
Osman Palçık’tan çarpıcı açıklamalar
Bu içerik 1118 kez okundu.
Advert

1987 yılından buyana Kemer’de iş dünyası ve siyasi arenada yer alan Osman Palçık, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ün Facebook hesabından kendisi hakkında yaptığı çirkin paylaşımın ardından gazetemiz imtiyaz sahibi Ahmet Duran Yenigün’ün sorularını yanıtladı.

Osman Palçık yaptığı açıklamada;

ÇOK BASİT ŞEYLERDEN KAVGALAR ÇIKIYORDU

“Ben 1994 yılında Anavatan Partisi’nden meclis üyesi olarak seçildim Mustafa Gül belediye başkanıydı. O zaman mecliste bir denge vardı 5 ANAP’lı, 4 CHP’li meclis üyesi vardı. Açık oylamalarda başkanın oyu 2 sayılır, kapalı oylamalarda 1 sayılır. Zaman zaman da biz ona siyasi tabirle gol atardık oylamalarda. Fakat öyle bir oy alıyordu ki, Mustafa Gül çok basit şeylerden kavgalar çıkıyordu.

SUÇ ÖRGÜTÜNÜN BAŞINDA MUSTAFA GÜL OTURUYOR

Karşımıza sadece Mustafa Gül çıkmıyor herkes çıkıyor. Biz Mustafa Gül’ü şikâyet ettiğimizde karşımıza Mustafa Gül çıkmıyor. Dün MHP’liler çıkıyordu, bugün CHP’liler karşıma çıkmaya başladı. O gün beni destekleyen CHP’liler, bugün karşıma çıkıyor. Yani Kemer’de bir suç örgütü var ve bu suç örgütünün başında da Mustafa Gül oturuyor.

YÜZDE 80 BERAAT EDECEKLER

Şimdi bunlar 4. Ağır Ceza Mahkemesi’nde yargılanıyorlar ve hepsi beraat edecek ben şimdiden söylüyorum. Ben mahkemede tanığım ve diyorum ki belediye başkanı almıştır. Mahkemeden çıkıyorum yazıya bakıyorum belediye personeli yazıyor başkan yazmıyor ve düzeltmek için hâkime gittiğim zaman bana bağırıyor. Bu hâkim hala o davaya bakıyor ve yüzde 80’de beraat ettirecek.

ÇOK AĞIR CEVAPLAR VERMEK İSTEDİM

Mustafa Gül’ün bu yaptığını çok düşündüm ve çok ağır cevaplar vermek istedim. Onun neler yaptığını bildiğim için, hani çok büyük aşığım deyip de neler yaptığını bildiğim için. Yakışık almaz dedim. Kemer büyük bir buhran içinde, kimilerinin elektriği kesik kimilerinin suyu kesik. Sizde edep olsa, çocuklarınızla yaşadığınız pastalı yemekli söyleşileri Facebook’ta yayınlamazsınız. Ben ondan nasıl çocuk yapılır diye bir şey öğretmesini istemiyorum. Trilyonlarca icraya borcun varken, bunlar nasıl kayboldu bunu bize bir öğretmesini istiyorum. Bunları öğret ki, sayende belki bizde Kemer’deki esnaflar olarak rahata kavuşuruz.”

 

Osman Palçık’ın özel açıklamalarının devamı yarın gazetemizde…

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X