Advert

Kemer’de BBP sesleri

Büyük Birlik Partisi’nin (BBP) Kemer İlçe Teşkilatı faaliyetine başladı. İlçe Başkanlığını Eyüp Sönmez’in üstlendiği parti, yerel seçimlerde belediye başkan adayı çıkaracak. Parti Teşkilatı, bugün Genel Merkez’den ve İl Başkanlığından gelecek partilileri ağırlayacak.

Kemer’de BBP sesleri
Kemer’de BBP sesleri
Bu içerik 1604 kez okundu.
Advert

Yerel seçimlere az bir zaman kala Kemer’de siyasi ortam iyiden iyiye hız kazandı. CHP ve MHP adayını ilan ederken, 5 aday adayının bulunduğu Ak Parti ise henüz daha adayını açıklamadı. Seçim yarışına Büyük Birlik Partisi de katıldı. Parti üyeleri, Çınarlı Kavşağı’nda bulunan bir iş hanına tabelalarını asarak, faaliyetlerine başladı. BBP İlçe Başkanı Eyüp Sönmez, “İnşallah Kemer’e hayırlı olur. Uzun zamandır böyle bir düşüncemiz var. Yeni olan bir şey değil. Önümüzde bir yerel seçim var ve belediye başkan adayımız olacak. Adayımızı şu anda açıklamıyoruz. Zamanı geldiğinde açıklamasını yapacağız. Düzgün bir adayı, düzgün bir ekiple, Kemer’in arzuladığı adayı çıkaracağız” diye konuştu.

“SÜRPRİZ BİR ADAY ÇIKARACAĞIZ”

 

Vatandaşların taleplerini uzun süredir araştırdıklarını ve değerlendirmesini yaptıklarını anlatan İlçe Başkanı Sönmez, buna göre de bir ekip hazırladıklarını vurguladı. Sönmez, “Şu anda 7 mühendis arkadaşımız, ‘Kemer ile ilgili ne yapılabilir?’ konusunda çalışma yapıyorlar. Parti olarak böyle bir çalışmamız var. Ciddi manada herkesten destek var. Biz BBP olarak herkesi kucaklamaya geldik. Herkesi partimize bekliyoruz. Aday adaylığı başvurularını tabi ki değerlendirebiliriz ama kafamızda şekillenen bir adayımız var. Adayımızı biz belirleriz. Sürpriz bir aday çıkaracağız. Daha önce Kemer’de yapılmayanları yapmak, inşallah bize nasip olur. Halkımız bize bu görevi verirse, Kemer için çok güzel işler yapacağız. Halka hizmet hakka hizmet mantığından geliyoruz. Kemer kamuoyunun istediğini yapmaya çalışacağız. Çünkü bizim siyasetten beklentimiz, halkın memnuniyetidir. Kimseyle kavga etmeyeceğiz. Böyle bir derdimiz de yok. Partimizin misyonu ve vizyonu doğrultusunda çalışacağız. Bizler halkımızın hizmetkarıyız” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X