Advert

Ak Parti’nin ilk Aday Adayı

Ak Parti Kemer İlçe Başkanlığı’na turizmci, işadamı, esnaf ve vatandaşlardan oluşan kalabalık bir grupla gelen işadamı Bedri Yalçın, Belediye Başkan Aday Adaylığı başvuru formunu İlçe Başkanı Ferruh Derin’e teslim etti. Yalçın, “Ben, Kemer'in Barack Obama'sı olacağım” dedi.

Ak Parti’nin ilk Aday Adayı
Ak Parti’nin ilk Aday Adayı
Bu içerik 1789 kez okundu.
Advert

Kemer Belediye Başkan Aday Adaylığı için Ak Parti’ye ilk başvuruyu işadamı Bedri Yalçın yaptı. Bedri Yalçın, turizmci, esnaf, işadamı ve vatandaşlardan oluşan geniş bir kalabalık grupla parti binasına geldi. Bazı vatandaşlar, ‘turizm için tek çare Bedri Yalçın’ pankartları açarak, Yalçın’a destek verdi. Parti binası önünde kendisine destek vermeye gelenleri karşılayan Yalçın, alkışlar eşliğinde Ak Parti İlçe Başkanlığı’na çıktı. Ak Parti Kemer Belediye Başkan Aday Adaylığı formunu İlçe Başkanı Ferruh Derin’e teslim eden Yalçın, ABD Başkanı Barack Obama’yı örnek göstererek, kendisinin de Kemer’in Obama’sı olacağını kaydetti. İlçe Başkanı Derin ise, Bedri Yalçın'ın Ak Parti'nin gücüne güç katacağına inandığını dile getirdi.

 

 

 

Kemer’de yerel seçim çalışmalarını tüm hızıyla yürüten ve Kemer’i yönetmeye aday olduğunu dile getiren işadamı Bedri Yalçın, Belediye Başkan Aday Adaylığı için Ak Parti’ye ilk başvuran isim oldu. Turizmci, işadamı, esnaf ve vatandaşlardan oluşan kalabalık bir grupla Ak Parti İlçe Teşkilatı’na gelen Bedri Yalçın, burada ‘Başkan Yalçın’ sloganlarıyla karşılandı. Bazı vatandaşlar da, ‘Turizm için tek çare Bedri Yalçın’ pankartları açarak, Yalçın’a destek verdi. Yalçın’ın projelerinin yer aldığı broşürler partililere dağıtıldı.

“TURİZME GÜÇ KATACAĞIZ”

Alkışlar eşliğinde Ak Parti İlçe Teşkilat binasına giren Bedri Yalçın, başvuru formunu İlçe Başkanı Ferruh Derin’e teslim etti. Kemer’e 34 yıl önce geldiğini hatırlatan Yalçın, kimliğini çıkararak, ikamet yerinin Kemer olduğunu gösterdi. Yalçın, merhum Cumhurbaşkanı Turgut Özal'ın başlattığı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın devam ettirdiği turizmdeki çalışmaları yaparak, bu sektöre güç katmaya çalışacaklarını kaydetti.

YALÇIN’DAN ABD BAŞKANI OBAMA ÖRNEĞİ

Her zaman birlik ve beraberlik içerisinde olacaklarını dile getiren Yalçın, “Peygamber Efendimizin de dediği gibi komşusu açken tok yatan bizden değildir. Biz aldatan, atlatan değil, seven, sevilen ve hizmet eden olacağız. ABD Başkanı Barack Obama, 30 yıl önce Afrika’dan Amerika’ya gelip yerleşiyor. Eğitimini tamamladıktan sonra ABD’ye başkan oluyor. Ben de 34 yıldır Kemer'de yaşıyorum. Kemer'de sırtımda halı ve kilim satarak çalıştım. Ben, Kemer'in Barack Obama'sı olacağım” diye konuştu. Daha sonra projelerinin yer aldığı afişi gösteren Yalçın, Kemer için yapılamayacak hiçbir şeyin olmadığını vurguladı. AK Parti Kemer İlçe Teşkilatı Başkanı Derin, de bedri Yalçın'ın AK Parti'nin gücüne güç katacağına inandığını dile getirdi. Konuşmaların ardından partililere ve basın mensuplarına baklava ikram eden Bedri Yalçın, İlçe Başkanı Derin ve kendisini desteklemeye gelen grupla birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X